יסלח

יסלח עם ישראל לכל בניו ובנותיו, לגננת, לאמא של הילד מהצהרון, לרופא המשפחה ובעיקר לעצמו.

יסלח.

יסלח עם ישראל לכל בניו ובנותיו שחפרו בקבוצת הוואטסאפ של ההורים בגן.

יסלח עם ישראל לגננת שקובעת שביום שלישי צריך לבוא עם חולצה לבנה, ברביעי עם נעלי ספורט, בחמישי עם ירקות בחמישה צבעים ובשישי הילדה אמא של שבת אז היא צריכה גם להביא עוגה. טבעונית.

יסלח עם ישראל לאמא של יהלי מהצהרון שהחליטה שהשעה שתיים בצהריים, ביום שבת ובאמצע אוגוסט, זו שעה סבירה לעשות יומולדת "גיבורי על" בגן השעשועים של השכונה.

יסלח עם ישראל לילדי כל העולם, המרגישים צמא ורעב כבד בדיוק בין השעות עשר בלילה ושש בבוקר. יסלח להם גם על כך שהם לא יכולים לעשות פיפי לבד ובשביל זה צריכים להעיר את כל הבית.

יסלח עם ישראל לרופא המשפחה שלמד שבע שנים בשביל להסתכל על הילד ולומר "זה ויראלי", "זה מדבק" ו-"אם זה שיעול נבחני אז נתחיל אינלציה".

יסלח עם ישראל למנכ"ל שופרסל שהחליט לשים את כל הממתקים והצעצועים שלפני הקופה דווקא בגובה העיניים של הילדים.

יסלח עם ישראל לבייביסיטר הרעבה שכל שנה מעלה את המחיר יותר ממדד תשומות הבניה ותמיד גומרת לי את ה-יופלה מהמקרר.

יסלח עם ישראל לכל הקטנים שמבקשים ארטיק שוקו-בננה אבל בכלל רוצים ארטיק תות. וכשקונים להם ארטיק תות אז הם צורחים שבכלל רצו ארטיק "מיניונים". ולמוכר אין ארטיק "מיניונים" אז מה שקורה בסוף זה שהם אוכלים לך את המגנום ואתה נשאר עם חטיפים לעיסים לתינוקות.

יסלח עם ישראל לדיאטנית שכל שבוע אומרת לי לא לאכול את השאריות של הילדים מהצלחת כי אני לא פח אשפה. גברת דיאטנית, אם לא נגעו בפיצה והיא עדיין חמה אני לא רק פח אשפה, אני משאית של הזבל.

יסלח עם ישראל לכל הדודות שתמיד מעירות על החינוך של הילדים ועל זה שאנחנו לא מלבישים אותם מספיק חם. גברת דודה, כל עוד הבכור שלך במעצר מנהלי והשני ממשיך להתעטש ולחטט באף את לא יכולה לחלק עצות.

יסלח עם ישראל לכל המנהלים ששואלים אותנו בספטמבר "מה, הילד שוב חולה?". כן, הילד שוב חולה. ורוב הסיכויים שגם אני חולה. אז אלא אם כן אתה לא רוצה שאגיע למשרד, אשתעל על כולם ואפתח במגיפה כוללת אז רד ממני וחכה עד יעבור זעם.

ובסופו של דבר, יסלח עם ישראל לעצמו. אולי אנחנו לא תמיד אנשים טובים, על אחת כמה וכמה לא תמיד הורים טובים. אבל אנחנו מנסים. מנסים לגדל, לחנך, לתת ערכים ולפעמים עם כל הכוונות הטובות זה פשוט לא יוצא. אז סליחה גם ילדים מתוקים שלנו, אנחנו יודעים שלפעמים אנחנו קשה איתכם, דורשים הרבה ורוצים שתתאמצו. אבל אנחנו מצטערים, רוב הסיכויים שנעשה בדיוק את אותו הדבר גם שנה הבאה, ככה זה כשאתה רוצה שיהיה עתיד טוב לילדים שלך, ככה זה כשאתה רוצה שהם יהיו יותר טובים ממך.

אז סליחה.

פורסם לראשונה בעמוד הפייסבוק של אבא הורמונלי וזכה לחשיפה של יותר מ-140,000 איש, מעל 2,300 לייקים ו-900 שיתופים.

לפוסט המקורי

השאר תגובה